Täna Eesti käsitöö klubis

Sügisel otsustasin organiseerida käsitöö klubi eestlastele Soomes. Olemegi kord kuus kokku saanud Sello raamatukogu “neukkaris” ja koos käsitööd teinud. Tavaliselt on kohal käinud 4-5 inimest, rääkinud oleme eri teemadel ja mõnikord oleme niisama koos kudunud. Ma tavaliselt proovin ikka teema ette nuputada ja siis natuke proovin seal rääkida. Esimesel korral võtsin kaasa kirivöö raami, ja kohapeal prooviti siis natuke kududa. Otsustasin maikuu kohtumiseks uuesti vöökudumise teema üles võtta, aga juhtus nii et tavaliikmetest kõik teatasid et ei saa tulla. Mõtlesin eile juba kohtumise ära jätmisele, aga kuna raamatukogu ruumid on minu nimel siis läksin ikka kohale. Reklaamisin natuke ka Soome rahvariidefoorumil  võimalust Eesti kirivööd proovida aga arvasin et vist saan ikka ise üksilduses kaks tundi veeta ja oma vöökesega tegeleda.

Aga tuli välja et kohale tuli uus liige, Shay, kes elab Utahis, on hetkel Soomes praktikal ja kes on Eestis elanud ja tahtis hirmsasti kirivöö kudumist õppida.

Ja seda me siis tegimegi kaks tundi. Näitasin ette kuidas kirja korjamine käib ja Shay õppis asja lausa õhust selgeks. Hiljem tuli juurde ka üks Soome proua kes oskas juba vöökudumist aga tahtis näha vööraami. Kaks tundi hiljem oli meil juba 5 cm vigadeta vööd tehtud.

Ma vahepeal juba mõtlesin et kas on mõtet võimelda selle klubiga aga selliste päevade järgi on tunne et ikka olen õigel teel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s