Nõo 2, ehk siis vanem Nõo seelik

Eelmise posti auk kuulus siis selle seeliku külge. Auk näeb välja nüüd selline, ega ta nüüd midagi fantastiliselt ilusat ei ole aga vähemalt ei paista päev läbi.


See on Nõo 2, ehk siis teine Nõo seelik. Tuli minu juurde ühe Soome proua juurest. Täitsa juhuslikult on nüüd meil siis kaks Nõo seelikut. Nõo 2 on väga vana seelik, kuulus enne kellelegi soomlasest käsitööõpetajale. Mismoodi ja kuna ta on Soome tulnud, seda ei tea. Välja nägi selline:

Siin nüüd need mõlemad Nõod on. Ülemine on see Soome Nõo ja alumine on minu memme kootud Nõo. Mõlemad pidin saatma Liinale aga tema tahtis siiski seda vanemat. Ilus tihe kraasvillane seelik on, niiet saan aru küll. Eks ma vaata mis ma selle memme kootud seelikuga teen, võibolla teen endale.
  Nõo 2 on nüüd siis seelikuriide vormis tagasi. Pihiku harutasin küljest ära, riide pesin läbi (aru oli saada et seda on ennegi pestud, võibolla selle pärast ongi punased triibud roosaks muutunud) ja nõelusin augud (ja neid seal oli palju) kinni seeliku õmbluse juurest varastatud lõngadega. Võtsin reegliks et kui lapse sõrm august läbi läheb siis peab augu ära nõeluma, lihtsalt hõredamad kohad jätsin alles.

Nüüd pean otsustama kumma serva jätan üles poole. Kas selle mis on terve või selle mis on rohkem auklik.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s